Menu
Sepet

Tüm Siparişlerde Kargo ÜCRETSİZ!

BPI Sports Best BCAA

BPI Sports Best BCAA
İthal Ürün -18 % Ön Sipariş
BPI Sports Best BCAA
369,00TL
449,00TL

Mevcut Seçenekler:

30 Servings Arctic Ice

Serving Size: 1 Scoop (10 grams)
Servings Per Container: 30 Servings
Amount Per Serving
Amt
%DV
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Leucine (as Olifopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-LIsoleucine)
2,500mg
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine (as Olifopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-LIsoleucine)
1,250mg
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Valine (as Olifopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-LIsoleucine)
1,250mg
CLA Matrix (Proprietary blend)
1,000mg
Safflower Oil (seed), Avacado Oil (fruit), Coconut Oil (fruit), CLA (Conjugated Linoleic Acid)
Agmatine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™)
250mg
* % Daily Value is based on a 2,000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower based on your calorie needs.
† Daily Value (DV) not established.
Ingredients
Oligopeptide-Enzymatic Technology (potassium hydroxide, stearic acid, carboxymethylcellulose sodium, crospovidone, natural waxes, carboxylic acids, polyethylene glycol, dicalcium phosphate), maltodextrin, natural and artificial flavors, citric acid, malic acid, fiber blend (cellulose gum, xanthan gum, carrageenan gum), sucralose, acesulfame K, FD&C Blue No. 1, and FD&C Red No. 40.
Allergen Warning
Contains: Tree Nuts (coconut)BPI Sports Best BCAA ™

BEST BCAA ™ nedir?

BPI Sports'un BEST BCAA ™ ürünü, diğer herkes gibi, modası geçmiş BCAA ürünü değildir. Yakınında bile değil. Bu formül, oligopeptitleri (bir bağlı amino asit zinciri; örneğin, bir peptit bağlı zincir) oluşturmak için özel bir işlem yolunu kullanarak üç dallı zincirli amino asidi - lösin, izolösin ve valin - bağlayan ilk formüldür. Oligopeptit bazlı dallı zincirli amino asitler, daha verimli bir metabolizasyona, daha fazla biyo-aktiviteye, artırılmış başlangıç ​​süresine ve genel olarak geliştirilmiş bir BCAA modeline izin vererek daha iyi bir taşıma aracı olarak hareket edebilir. Ve BPI Sports'taki bilim adamları burada durmadı ...


Olası Faydalar Nelerdir?

Tartışıldığı gibi, biyoaktif Oligopeptid-Enzimatik Teknolojide birleştirilmiş oligopeptid formunda dallı zincirli amino asitler almak, tipik metabolizasyon ve kullanım sınırlamalarının üstesinden gelmenin ve tam vaatleri gerçekleştirmenin en iyi yolu olabilir - aşağıdakiler dahil:


DESTEK KAS PROTEİN SENTEZİ * †

PROTEİN KATABOLİZMASINI AZALTIN ​​* †

ENDOJEN GLİKOZ ÜRETİMİNİ DESTEKLEYİN * †

EGZERSİZDEN GELİŞMİŞ KURTARMA * †

Neden Daha İyi Olabilir?

Oligopeptid zincirleri bilimi onlarca yıldır ortaya çıkmaktadır. Ve son yıllarda, düşünmeye yön veren araştırmacılar, bu formda, birçok anahtar faktör arasında protein beslenmesi, biyoyararlanım, stabilite, çözünürlük ve taşınmanın hepsinin çözülebileceği konusunda giderek daha fazla fikir birliğine vardılar. Bunun hakkında düşün. Son teknoloji araştırmacılar, basit tek tek amino asitlerin her zaman en iyi çözüm olmadığını biliyorlar - aslında, oligopeptid zinciri biçiminde çok daha üstün olabilirler. BEST BCAA ™ bununla ilgili ...


Her şey çok daha iyi bir model olmakla ilgili. Bir şey daha - maksimum potansiyel fayda için, BEST BCAA ™ içerisindeki oligopeptid dallı zincirli amino asitler, kompleks biyo-aktif oligopeptid-Enzimatik Teknolojisi ile sağlanır.