Menu
Sepet

Tüm Siparişlerde Kargo ÜCRETSİZ!

Pro Series Mass Gainer 5000 Gram

Pro Series Mass Gainer 5000 Gram
Pro Series Mass Gainer 5000 Gram
289,00TL

Mevcut Seçenekler:

Pro Series Mass Gainer 5000 Gram Nedir?

Pro Series Mass Gainer 5000 gram toz formda olan  hacim artışınıza destek olabilecek, yüksek karbonhidrat kaynağıdır. Yoğun antreman dönemlerinizde kalori ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olur. Ürünün ana bileşenleri ithaldir. Helal sertifikasına sahip tesiste üretilmiştir ayrıca tesis  FDA (Amarican FOOD&DRUG Agency)  onaylı bir tesistir.Pro Series Mass Gainer'ı birçok gainerdan ayıran özelliği içerisinde patentli hammadde ''Palatinose'' İçermesidir. Ürün karbonhidrat çeşitleri olarak maltodekstin, palatinose ve dekstoz  içermektedir.Ürün ayrıca servis başına 1000mg glutamin ve multivitamin  kompleksi içermektedir.
İlave şeker içermemektedir.Üründe patentli ''Gerkens Kakao'' kullanılmıştır. Ayrıca, ürün ölçek başına 0,5 gram kreatin monohidrat, 0,5 gram taurin ve 0,5 gram glutamin içermektedir.

Palatinose™ Nedir?

Palantinose vücudumuzda tamamen hidrolize olur ve emilir. Fakat bu süreç çok daha yavaş gerçekleşir. Bu sebeple düşük glisemik ve insülinemik tepkiye neden olur. Kan şekeri seviyesi temel seviyenin altına düşmez ve böylelikle standart şekerler tüketildiğinde görülen hipoglisemiye neden olmaz. 

Daha uzun süreli doğal enerji : Sukroza göre 4-5 kat daha yavaş sindirilen Pantinose fiziksel ve mental performans için uzun süreli enerji salımı sağlayabilir. 

Kilo kontrolünün desteklenmesi: Palatinose, düşük glisemik ve insülinemik tepkisi sayesinde kan şekeri ve insülinde dalgalanmalara neden olmaz.  Yüksek insülinemik diyetlerin daha fazla yağın depolanmasına ve hatta insülin resitansı ve oboziteye neden olduğu bilinmektedir. Düşük glisemik diyetler ise yağ oksidayonunu destekler.

Ürün 100 Servis olup, aroması onlarca AR-GE sonunda yapılan denemeler sonucunda, en iyi kıvam ve lezzet yakalandıktan sonra seri üretime geçilmiştir.  

Not: Ürün etiketine tebliğ gereği porsiyon büyüklüğü 100gr / porsiyon adedi 50 servis şeklinde yazılmıştır. Bu değer ürünün 2 ölçeğindeki değerdir. Sitemizdeki ürün değerleri 1 ölçek/50 gram ürünün içeriğindeki değerleri göstermektedir.

Pro Series Mass Gainer'ın Öne Çıkan Özellikleri:

- İlave şeker içermemesi

- FDA onaylı ve helal sertifikalı tesis

- Palatinose hammadde kullanılmış olması

- Ekonomik fiyat

- Lezzetli aroma